Dewan Bahasa & Pustaka  Carian Spesifik
 

Juga ditemui dalam : Kamus dan Istilah ; Panduan ; Perkhidmatan ; Artikel ; Puisi ; Ensiklopedia ; Khidmat Nasihat ; Peribahasa ; Multimedia ; Jurnal ; Direktori Karyawan ; Pengesahan Bahasa ; Kerajaan Malaysia ; ujian ; Novel ; Hasil Penyelidikan ; Dialek ; Pantun ; Kamus Dewan Perdana ; Kamus Istilah Sains Kewangan ; Glosari Linguistik Korpus ; Glosari Linguistik Korpus 2 ;
Maklumat Tambahan Dalam :Korpus ; e-Tesis ;e-Jurnal ;

 
Buku
Judul Penerbit Keluaran Tahun Terbit ISBN
IjtihadTiada201297899670226101
CintaTiada2003979-16-0065-1
KeliruTiada2013978-967-416-031-9
CerpenTiada2014978-967-0374-49-9
RevolverTiada2016978-967-0954-04-2
NotaTiada2016978-967-0750-83-5
LaknatTiada2015978-967-0750-97-2
NisanTiada2011978-983-44815-6-8
Keris MelayuTiada2014978-967-0372-14-3
Moone & looneTiada2016978-967-14172-0-1
Tesaurus
 
tiada
Kata Terbitan : meniadakan, peniadaan, ketiadaan,

Puisi
 

Hendak makan pinang tiada,
     Pinang ada di atas meja;
Ke sana tiada di sini tiada,
     Baru kutahu hatiku hampa.



Lihat selanjutnya...